OPIS PROSTO OD POMYSŁODAWCY:

Lactusia została wymyślona przez położną Renatę Makowską- Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego – pracującą na co dzień z wcześniakami i noworodkami donoszonymi.

Za inspirację do stworzenia Lactusi posłużyło doświadczenie zebrane podczas licznych porad laktacyjnych.

Wiele kobiet skarżyło się na brak odpowiedniej poduszki do karmienia.

Dziecko zsuwało się z poduszki, “odjeżdżało” od piersi mamy, raniło brodawkę.

Mama podczas karmienia była spięta, narzekała na ból pleców, odczuwała ogólny dyskomfort. Ze względu na brak odpowiedniej poduszki dla wcześniaka czy noworodka postanowiłam, że musi powstać Lactusia.

Lactusia jest idealna dla mamy rozpoczynającej karmienie piersią, ponieważ ułożenie wcześniaka i noworodka na wałku jest jak najbardziej prawidłowe.

Dzięki temu dziecko łatwo łapie brodawkę, prawidłowo doszczelnia pierś i nie ma potem problemów z kolkami.

Kolejna zaleta Lactusi to jej prosty kształt wałka, na którym wygodnie leży całe ciało dziecka oraz naturalne wypełnienie (łuska prosa). posiada także rączkę, która umożliwia swobodne przenoszenie.

Wyróżnia się również innowacyjnym podejściem do karmienia, dzięki temu na boku poduszki powstał opatentowany wzór kółek występujący tylko w Lactusi stymulujący wzrok maluszka!

Poduszka powstała z myślą o mamach karmiących, więc Lactusia spełnia też funkcję relaksacyjne dla mamy czy taty. Można wykorzystywać ją do ćwiczeń mięśni dna miednicy, co jest bardzo istotne po porodzie, czy też korzystać z niej by podeprzeć kręgosłup, bądź podłożyć pod głowę lub nogi.

Poduszka spełnia wszystkie potrzeby mam karmiących dając satysfakcje z karmienia i pomocy w rozwoju laktacji.

Na razie zamówienia można składać poprzez profil na:

Facebooku  >>>> LACTUSIA <<<<  lub Instagramie >>>>Lactusia by Renata Makowska<<<<

 

Z kodem LAKTOSFERA macie 10% zniżki (należy podać przy zgłoszeniu zamówienia)

Serdecznie polecam!