Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ

Joanna Surlejewska -Cieślik – neurologopeda

Neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju, pedagog, terapeuta Koncepcji Castillo Moralesa, instruktor masażu Shantala Special Care, terapeuta metody miofunkcjonalnej wg A. Kittel, terapeuta ręki. Prywatnie żona i matka 2 dzieci.

Pracuje w Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Prowadzi własną praktykę neurologopedyczną.

Współpracuje z:

  • NZOZ Centrum Medyczne JuniorMed w Łodzi
  • Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka WSS im. Pirogowa w Łodzi
  • Oddział Neonatologiczny Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Tomaszowie Mazowieckim

Kontakt:

Tel: 603 650 807

Email: joannasurlejewska@gmail.com

 

 

Bartosz Jagodzki – fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Tak pisze o sobie:

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem studiów magisterskich kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i właścicielem Fizjobar – Profesjonalna Rehabilitacja.

Bartosz JagodzkiOd 2013 roku pracuję jako fizjoterapeuta i rehabilitant. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w szpitalach oraz największych kieleckich przychodniach fizjoterapeutycznych. Od 2017 roku prowadzę własną praktykę. Mam również za sobą wieloletnią współpracę z renomowaną przychodnią rehabilitacyjną w Kielcach: CRM “Terapeuta” mgr Andrzej M’Hango.
Rehabilitacja i pomoc ludziom od zawsze są moją pasją. Wykształcenie zdobyte na uczelni pogłębiam systematycznie podczas aktywnego uczestnictwa w specjalistycznych kursach (m.in. kursy: Cyriax, Terapia manualna, PNF, KinesiologyTaping), warsztatach, konferencjach i spotkaniach naukowych. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedyczno-neurologicznej, oraz terapia manualnej u naszych najmłodszych, osiągam również duże sukcesy w doprowadzaniu do sprawności pacjentów po udarach.
Moimi atutami są poczucie odpowiedzialności, cierpliwość i umiejętność pracy z ludźmi. Doceniają te cechy moi obecni pacjenci, czego dowodem jest owocna współpraca i postępy w rehabilitacji. Szybko się uczę i konsekwentnie realizuję wyznaczone sobie cele, stale poszukuję nowych wyzwań. Prywatnie jestem mężem, ojcem, pasjonatem kolarstwa szosowego i aktywnego trybu życia.

Kontakt:

Tel: 695 876 399

Email: fizjobar@gmail.com

dr n. med. Anita Sikora – Szubert – fizjoterapeutka uroginekologiczna, psycholog

Tak pisze o sobie:

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, psycholog, psychoonkolog, właścicielka Fizjo Psyche Intima. anita sikora-szubert

Asystent w Klinice Patologii Ciąży I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Na co dzień jako fizjoterapeutka zajmuje się kobietami w ciąży, w połogu, pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi, endometriozą, zaburzeniami statyki narządów miednicy mniejszej, nietrzymaniem moczu oraz po zabiegach ginekologicznych.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się również fizjoterapią w opiece paliatywnej i onkologii.

Spełnia się również w pracy naukowej oraz w pracy ze studentami kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pracuje także jako psycholog w specjalności psychologia kliniczna, jak również w psychoonkologii wspierając pacjentów onkologicznych i ich rodziny.

Kontakt:

Tel: 502 449 352

Email: fizjo.psyche.intima@gmail.com